Solidny serwis
Dobre ceny
O firmie

Podstawowe informacje o działalności spółki:

Spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. ogniskuje swoją działalność głównie w 3 obszarach:

 

 

 


Działalność w zakresie świadczenia usług serwisowych urządzeń telekomunikacyjnych obejmuje gwarancyjny i pogwarancyjny serwis naprawczy urządzeń telekomunikacyjnych, tabletów, wybranych modeli cyfrowych aparatów fotograficznych, usługi logistyczne, odnawianie i modyfikacje urządzeń telekomunikacyjnych na zlecenie producentów i operatorów telefonii komórkowej.

 

Działalność dystrybucyjna obejmuje działalność w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, akcesoriów, modemów, notebooków i innych artykułów elektronicznych.


Działalność holdingowa i inwestycyjna obejmuje nadzór i koordynację działalności spółek zależnych oraz inwestycje kapitałowe.

Działalność serwisową rozpoczęliśmy w 1995 roku w odpowiedzi na potrzeby związane z dynamicznym rozwojem analogowej sieci komórkowej NMT w Polsce. W czerwcu 2000 roku pod nazwą Cyfrowe Centrum Serwisowe zostaliśmy pierwszym autoryzowanym serwisem na polskim rynku.

Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług serwisowych, staliśmy się Partnerem dla wiodących Producentów sprzętu telekomunikacyjnego. Obecnie naprawiamy urządzenia pracujące w sieciach wszystkich polskich operatorów.
Usługi serwisowe realizujemy w oparciu o autoryzacje następujących Producentów:

 

  • Alcatel
  • BlackBerry
  • CAT
  • Honor
  • Huawei
  • Neoline
  • Samsung
  • TCL
  • vivo
  • Xiaomi

W 2004 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, spółka rozpoczęła działalność dystrybucyjną. Ścisła współpraca z wiodącymi producentami urządzeń telekomunikacyjnych pozwoliła nam na stworzenie bogatej i konkurencyjnej oferty w zakresie sprzedaży produktów.


Na przestrzeni lat spółka zdobyła zaufanie znaczących firm i uzyskała silną pozycję na rynku zarówno jako centrum serwisowe świadczące usługi naprawcze sprzętu telekomunikacyjnego (telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów, telefonów stacjonarnych, modemów itp.) i jako dystrybutor artykułów telekomunikacyjnych (telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, akcesoriów, modemów, telefonów stacjonarnych).


W zakresie prowadzonej działalności  dystrybucyjnej i serwisowej spółka funkcjonuje zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. CCS posiada szeroką sieć dystrybucyjną w postaci sklepów partnerskich, zapewniając wysoką efektywność działalności operacyjnej CCS.


Niezależnie od powyższego, na bazie zawartych umów, spółka dystrybuuje towary do większości sieci handlowych w Polsce, zajmujących się handlem artykułami telekomunikacyjnymi. Popyt na usługi i towary oferowane przez CCS jest zdeterminowany przez koniunkturę w branży telekomunikacyjnej, a w szczególności przez popyt na telefony komórkowe, smartfony i urządzenia do bezprzewodowej transmisji danych.

W zakresie logistyki ściśle współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi.

 

  

 

Podstawowe informacje o spółce:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
ul. Puławska 40A
05-500 Piaseczno

KRS: 0000253995
NIP: 951-19-78-674
REGON:  016321051
Numer Rejestrowy BDO: 000042506

Kapitał zakładowy: 1.589.100 zł (kapitał został w całości wpłacony).

Dokumentacja spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Nasz adres:

ul. Puławska 40A

05-500 Piaseczno

tel. 22 726 38 10

info@ccsonline.pl

 
Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza
Oblicz szacowany koszt usługi wymiany wyświetlacza w Twoim modelu telefonu
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.